alsa

ALSA HUNDEWELT

to niekwestionowany lider na niemieckim rynku karm Super Premium.

Alsa hundewelt na rynku niemieckim działa już od 22 lat. Swą pozycję lidera Alsa zawdzięcza wyjątkowej dbałości o najwyższą jakość swoich produktów, ciągłemu ich udoskonalaniu, a także żywemu kontaktowi z klientami, rozumianemu jako wychodzenie na przeciw ich oczekiwaniom i sugestiom. Karmy Alsa Nature w całości produkowane są w Niemczech, wyłącznie z niemieckich produktów pochodzących z wyselekcjonowanych gospodarstw rolnych pozostających pod stałą kontrolą jakości.

Podstawą filozofii firmy jest potraktowanie psa jako rzeczywistego najlepszego przyjaciela człowieka, co z kolei oznacza, że pragniemy dzielić się z nim jedynie tym co najlepsze - w tym przypadku nie może być żadnych kompromisów.

Wszystkie produkty Alsa Natur są wolne od jakichkolwiek konserwantów, aromatów czy wzmacniaczy smaku a pies otrzymuje wyłącznie to co służy jego zdrowiu i radości. Właśnie dzięki takiemu podejściu Alsa Natur to od lat najpopularniejsze karmy wśród niemieckich hodowców i osób, które w sposób profesjonalny zajmują się psami.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszej oferty i życzymy wszystkim naszym czworonożnym przyjaciołom dużo zdrowia i radości!